TELEFON ŻYCZEŃ🌟AUDIO KSIĘGA GOŚCI🌟BUDKA ŻYCZEŃ🌟BUDKA TELEFONICZNA - od 500ZŁJuż wkrótce - zapytaj o termin.
 

Telefon życzeń -500zł

Telefon + biała budka telefoniczna - 1 tys zł TELEFON ŻYCZEŃ to nowoczesna alternatywa księgi gości na Twoje wydarzenie, umożliwiająca gościom pozostawienie Ci spersonalizowanych wiadomości/życzeń, które możesz odsłuchać w każdej chwili.


Nagrajcie dla swoich gości wiadomość powitalną, którą umieścimy w telefonie np. " Cześć tu Monika i Tomek, nie możemy teraz odebrać, bo właśnie bawimy się na naszym weselu. Po sygnale zostaw dla nas kilka ciepłych słów do których będziemy mogli często wracać." Goście po podniesieniu słuchawki usłyszą Wasz dźwięk powitalny, a następnie po sygnale zaczynają nagrywać dla Was wiadomości, które automatycznie zapisują się na karcie pamięci.  Telefon życzeń w komplecie z budką telefoniczną stworzy bez wątpienia przepiękną dekorację sali! ale nie zapominajmy o tym, że nagrania z telefonu będą wspaniałą i wzruszającą pamiątką, do której będziecie mogli wrócić nawet za kilkadziesiąt lat!


Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowej oferty dla Państwa. 


Budka z telefonem życzeń to wspaniały pomysł na atrakcję weselną .Co zyskujecie rezerwując u nas taki pakiet?

 ⭐Piękną pamiątkę w postaci nagrań od Waszych bliskich, którą możecie odsłuchać w dowolnym momencie,

⭐Dodatkowy element w dekoracji sali weselnej,

⭐Cudowne tło do zdj

Oferta:


Biała budka telefoniczna, podświetlenie wewnątrz taśmą LED ze zmienną kolorystyka , półeczka na telefon, telefon, instrukcja obsługi, mały ledon wewnątrz podświetlany typu słuchawka telefoniczna lub napis halloDowozimy , Montujemy , Odbieramy


*  W przypadku zainteresowania więcej niż jedną ofertą ceny ustalamy indywidualnie. Do każdej usługi  należy doliczyć koszty transportu.

 

Zdjęcia poglądowe pracujemy nad projektem :) 


Zdjęcia poglądowe pracujemy nad projektem :)